O konferenciDen automatizace a značení naváže na tradici obalářské konference v Mikulově

Na konci dubna 2018 proběhne na zámku v Mikulově již třetí ročník odborné konference zaměřené na trendy v oblasti automatizace průmyslového balení, značení a manipulace s výrobky. Pořadatelé akce – společnosti Alvey Manex a Bottling Printing – nyní oznamují změny a vylepšení, na které se mohou návštěvníci z řad výrobců potravin, nápojů, spotřebního zboží, automotive i dalších odvětví těšit.

Dřívější název ObalTrend se pořadatelé rozhodli změnit na Den automatizace a značení. „Nový název lépe odráží koncept a tematické zaměření konference“, uvedl obchodní ředitel společnosti Bottling Printing Kamil Suchánek. „Ročník 2017 byl pro nás poměrně přelomový, protože jsme poprvé využili reprezentačních prostor mikulovského zámku a podařilo se nám dát dohromady velmi zajímavé partnery z řad dodavatelů technologií i nezávislých odborníků. Toto pojetí akce se velmi osvědčilo a chceme jej tedy již ponechat. Připravujeme ale několik dílčích vylepšení, ať už jde o větší sál s lepší akustikou, modernější projekční techniku nebo více prostoru na expozice technologií.“

Hlavní program konference proběhne ve čtvrtek 26. dubna. Dopolední blok zaměřený na nejnovější trendy v oboru vystřídají odpoledne praktické prezentace a případové studie. V rámci doprovodného programu se budou na svých expozicích prezentovat dodavatelé zařízení, komponentů i softwarových řešení. Večer v Mikulově se ponese v neformálním duchu a nabídne ochutnávky vín i kulturní část. Druhý den tradičně přinese možnost prohlídky v nedalekých výrobních závodech pořadatelských a partnerských firem.

Účast na konferenci zůstává pro uživatele technologií bezplatná. Zájemci o účast se budou moci hlásit již od začátku prosince 2017.

Registrujte se bezplatně na letošní ročník konference
REGISTRACE