Kdo stojí za konferencíPořadatelé konference

Alvey Manex a.s.

Skupina Alvey se specializuje na zakázkové projekty v oblasti průmyslové automatizace. Naše systémy pomáhají zvýšit efektivitu v provozech, kde je nutná manipulace s obaly, polotovary či hotovými výrobky.

Přejít na web společnosti

BOTTLING PRINTING s.r.o.

Jsme specialisté v oblasti průmyslového značení a kódování produktů a obalů. Našim zákazníkům vytváříme řešení pro identifikaci produktů a obalů, šitá na míru jejich potřebám. Technologie, které instalujeme do provozů našich zákazníků, označují produkty a obaly čárovými kódy, daty spotřeby, šaržemi nebo polepují etiketami. Do našeho portfolia patří ink jet tiskárny, termotransferové tiskárny, tiskárny a aplikátory etiket, lasery a další příslušenství.

Přejít na web společnosti

Kdo stojí za konferencíHlavní partner

Axima, spol. s r.o.

Společnost Axima se skládá ze tří samostatných úseků, které spolu úzce spolupracují, proto nabízí jedinečné komplexní řešení v oblasti elektrotechniky a průmyslové automatizace. Jedná se o elektrotechnický velkoobchod, úsek procesní automatizace a úsek vývoje nabíječů baterií a zakázkových zdrojů. Vzájemně provázané portfolio komponent a systémových řešení přispívá k vyšší efektivitě procesů a produktů našich partnerů, kterými jsou nejčastěji výrobci strojů, rozváděčů a údržby technologií.

Přejít na web společnosti

Kdo stojí za konferencíPartneři kace

Obaly optimalizace.cz / Packung s.r.o.

Naše společnost nabízí kompletní servis a sortiment v obalovém hospodářství. Zabýváme se výrobou, obchodní činností a optimalizací balení v odvětví obalových materiálů. Speciálně pak na průmyslové balení a optimalizaci paletových jednotek.

Našimi zákazníky jsou převážně velké nadnárodní výrobní společnosti. Skladba společností je rozsáhlá a oborově rozmanitá. Největšími odběrateli jsou společnosti, zabývající se výrobou elektroniky, nábytku, strojního průmyslu ale i výrobci potravin. Naše výrobky nabízíme v rámci střední a východní Evropy.

Přejít na web společnosti

TIESSE PRAHA

Společnost působí jako kompletní obchodní a technické zastoupení několika firem a to na českém, slovenském a polském trhu. Výběr zastupovaných firem byl od začátku logický: vzhledem k faktu, že jsou tyto společnosti v jednotlivých oborech strojírenství propojeny, je tedy v konečném důsledku TIESSE PRAHA schopna svým zákazníkům nabídnout „all in one“ komplexní služby: dodávku kompletního automatizovaného pracoviště, garanci, servis, a další.

Přejít na web společnosti

Kdo stojí za konferencíHlavní mediální partner

Packaging Herald

je moderní B2B magazín o novinkách a trendech v obalovém průmyslu a souvisejících odvětvích. Každé dva měsíce přináší svým čtenářům praktické informace pro jejich byznys i prosperitu a inspiruje je k inovacím.

Přejít na web společnosti

Kdo stojí za konferencíMediální partner

Automatizace v potravinářství

Časopis Automatizace v potravinářství je určen producentům potravin a nápojů a svým jednostranným zaměřením na tento progresivní a stále rostoucí segment je zároveň jediným svého druhu v České republice a na Slovensku.

Přejít na web společnosti

Kdo stojí za konferencíGarant akce

Syba

Obalová asociace CZECH AND SLOVAK PACKAGING ASSOCIATION SYBA z.s. sdružuje a prosazuje zájmy subjektů činných v sektoru balení, obalů, obalových prostředků, balicích materiálů, balicích strojů a také zájmy výrobců baleného zboží týkající se balení.

Přejít na web společnosti