Kdo stojí za konferencíPořadatelé konference

Scott Automation a.s.

Firma Scott Automation se specializuje na zakázkové projekty v oblasti průmyslové automatizace. Naše systémy pomáhají zvýšit efektivitu v provozech, kde je nutná manipulace s obaly, polotovary či hotovými výrobky.

Přejít na web společnosti

BOTTLING PRINTING s.r.o.

Jsme specialisté v oblasti průmyslového značení a kódování produktů a obalů. Našim zákazníkům vytváříme řešení pro identifikaci produktů a obalů, šitá na míru jejich potřebám. Technologie, které instalujeme do provozů našich zákazníků, označují produkty a obaly čárovými kódy, daty spotřeby, šaržemi nebo polepují etiketami. Do našeho portfolia patří ink jet tiskárny, termotransferové tiskárny, tiskárny a aplikátory etiket, lasery a další příslušenství.

Přejít na web společnosti

Kdo stojí za konferencíHlavní partneři

Axima, spol. s r.o.

Společnost Axima se skládá ze tří samostatných úseků, které spolu úzce spolupracují, proto nabízí jedinečné komplexní řešení v oblasti elektrotechniky a průmyslové automatizace. Jedná se o elektrotechnický velkoobchod, úsek procesní automatizace a úsek vývoje nabíječů baterií a zakázkových zdrojů. Vzájemně provázané portfolio komponent a systémových řešení přispívá k vyšší efektivitě procesů a produktů našich partnerů, kterými jsou nejčastěji výrobci strojů, rozváděčů a údržby technologií.

Přejít na web společnosti

Habasit

Váš partner v oblasti hnacích řemenů, transportních a procesních pásů. Kompletní prodejní a servisní síť spolu s kvalifikovanou technickou podporou Vám zajistí krátké dodací termíny, rychlou reakci na Vaše požadavky a nejvyšší kvalitu.

Přejít na web společnosti

Kdo stojí za konferencíPartneři akce

Obaly optimalizace.cz / Packung s.r.o.

Naše společnost nabízí kompletní servis a sortiment v obalovém hospodářství. Zabýváme se výrobou, obchodní činností a optimalizací balení v odvětví obalových materiálů. Speciálně pak na průmyslové balení a optimalizaci paletových jednotek.

Našimi zákazníky jsou převážně velké nadnárodní výrobní společnosti. Skladba společností je rozsáhlá a oborově rozmanitá. Největšími odběrateli jsou společnosti, zabývající se výrobou elektroniky, nábytku, strojního průmyslu ale i výrobci potravin. Naše výrobky nabízíme v rámci střední a východní Evropy.

Přejít na web společnosti

Tiesse Praha

Společnost vznikla v roce 1992 coby výhradní obchodní zástupce italské společnosti TIESSE ROBOT. Své samostatné působení na českém trhu pak ve stejném roce zahájila zastupováním dodavatele robotizovaných pracovišť s průmyslovými roboty, firmy Kawasaki.

Současná TIESSE PRAHA s.r.o , působí jako kompletní obchodní a technické zastoupení několika firem a to na českém, slovenském a polském trhu. Svým zákazníkům jsme schopni nabídnout „all in one“ komplexní služby: dodávku kompletního automatizovaného pracoviště, garanci, servis, a další.

Přejít na web společnosti

Kdo stojí za konferencíHlavní mediální partner

Packaging Herald

je moderní B2B magazín o novinkách a trendech v obalovém průmyslu a souvisejících odvětvích. Každé dva měsíce přináší svým čtenářům praktické informace pro jejich byznys i prosperitu a inspiruje je k inovacím.

Přejít na web společnosti

Kdo stojí za konferencíMediální partneři

Automatizace v potravinářství

Časopis Automatizace v potravinářství je určen producentům potravin a nápojů a svým jednostranným zaměřením na tento progresivní a stále rostoucí segment je zároveň jediným svého druhu v České republice a na Slovensku.

Přejít na web společnosti

Control Engineering Česko

Již více než 50 let je CONTROL ENGINEERING nezbytným informačním zdrojem pro globální trh řízení, přístrojového vybavení a automatizace. Poskytuje více informací o technologiích, výrobcích, novinkách a trendech než jakékoliv jiné zdroje. Obsah, který je určen jak jednotlivcům tak i výrobním podnikům, je prezentován tištěnou formou a rovněž na internetu. Je to jednoduché.

Přejít na web společnosti