Kdo stojí za konferencíPřednášející

mikel300x300
pekarek300x300

Pavel Mikel & Miroslav Pekárek

Projektový manažer a obchodní ředitel – nerozlučná dvojice v automatizaci průmyslového značení. Dlouholeté zkušenosti z oboru jsou samozřejmostí, a tak dokonale znají všechny možné technologie, které dokáží skloubit přesně pro potřeby zákazníků – od jasného značení, manipulace, dopravníky, až po automatické pracovní stanice. Mají chytré nápady a přinášejí řešení, která fungují v provozech našich zákazníků.

kostalek300x300

Martin Košťálek

Studoval fakultu strojního inženýrství VUT v oboru obecné strojírenství. Během studia aktivně působil ve studentské organizaci BEST, kde byl zodpovědný za spolupráci mezi VUT a průmyslovými společnostmi. Po ukončení studia pracoval na obchodně-technické pozici pro firmu Edwards Vacuum, světovou špičku v oboru techniky vysokého vakua. Od roku 2013 pracuje jako obchodní zástupce pro společnost Alvey Manex se specializací na software a logistické systémy.

adam-kratochvil300x300

Adam Kratochvíl

Absolvent oboru Technické znalectví a expertní inženýrství na Mendelově univerzitě v Brně. 10let zkušeností s obalovou technikou v průmyslové výrobě a velkoobchodu. Žadatel na soudního znalce v oboru obaly, a taky jednatel Společnosti Packung s.r.o., která nabízí kompletní servis a sortiment v obalovém hospodářství.

volek300x300

Vlado Volek

Absolvoval Fakultu strojního inženýrství ČVUT. Od roku 1999 řídí CZECH AND SLOVAK PACKAGING ASSOCIATION SYBA z.s. Od roku 2007 je ředitelem OBALOVÉHO INSTITUTU SYBA. V letech 1999 – 2006 byl šéfredaktorem časopisu Svět balení, nyní je šéfredaktorem on-line newsletru CS Packaging News. Od roku 2001 je členem organizace obalových novinářů International Packaging Press Organisation (IPPO). Je členem technicko-normalizační komisí TNK 78 – Obaly a TNK-115 – Kontejnery, výměnné nástavby a palety, které působí při Úřadu pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví (ÚNMZ). Účastní se práce v pracovních skupinách připravujících evropské technické normy a normy ISO. Jako reprezentant Syby zastupuje zájmy českého obalového průmyslu v European Packaging Institutes Consortium (EPIC) a ve World Packaging Organisation (WPO).

pohorsky300x300

Petr Pohorský

Studoval média a anglický jazyk na South Tyneside Colleague v severovýchodní Anglii. Nyní je vydavatelem odborného časopisu Automatizace v potravinářství, pořadatelem konference Automatizace a modernizace pivovarů a absolventem kurzu Pivovarnické a sladovnické práce na Mendelově univerzitě v Brně.

cerveny_daniel300x300

Daniel Červený

Absolvoval Provozně ekonomickou fakultu ČZU v Praze. Od roku 2001 pracuje jako obchodní ředitel společnosti TIESSE PRAHA, která se specializuje na automatizaci a robotizaci průmyslových zařízení a od roku 2016 zastává pozici jednatele společnosti.

Svabenska300x300

Hana Švábenská

V oblasti dotačního poradenství působí více než 10 let. Zaměřuje se na dotační příležitosti pro podnikatelský sektor. V kompetenci má také Program INOSTART (bezplatné poradenství pro začínající start-upy provázané se zvýhodněnými úvěry ze strany České spořitelny) a Investiční pobídky v oblasti zpracovatelského průmyslu formou expanze nebo založení společnosti.

adam_jegl300x300

Adam Jégl

Energický a stále pozitivní inovátor firemních procesů v ERP. Má rád jednoduchá a rychlá řešení, která postupem času ladí k dokonalosti.

pavel-plhak300x300

Pavel Plhák

Elektrotechnické vzdělání se zaměřením na telekomunikační a sdělovací techniku. Více než 15 let zkušeností s návrhy řešení a řízením implementace zákaznických řešení.